sabiha gökçen havalanı transfer
sabiha gökçen havaalanı transfer

Dünyamızın ve ülkemizin ilk kadın savaş pilotunun adını verdiği Sabiha Gökçen Havalimanı transfer İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve en fazla talep gören ikinci büyük havalimanı arasında yerini almaktadır. Son yıllarda Atatürk Havalimanının küçük olması nedeniyle pek fazla yolcu akışı olmamakta ve bu sebeple Sabiha Gökçenin önemi daha da artmaktadır. Burada ki en önemli detay ise havalimanında iniş yapan yerli ve yabancı yolcuların konforlu ve keyifli bir İstanbul turu atabilmeleri için profesyonel anlamda hizmet veren transfer hizmetleri sağlayıcısı olmamızdır. Bu da hiçbir yolcunun mağdur olmadan kendilerine en uygun model ve marka aracı kiralayabilecekleri anlamına gelmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmeti verdiğimiz son yıllarda konforuyla ünlü araçlara sahip oluşumuz ve profesyonel anlamda yolcu yoğunluğuna göre bünyemizde barındırdığımız araçların müşterilerin tüm beklentilerini karşılayabilmesi için müşteri memnuniyet ve isteklerini en ön planda tutmaktayız. Giderek büyüyen ve tüm teknolojik imkanları kullanarak talep edilen araçları hazır hale getiren kiralama şirketimiz bu anlamda son derece başarılı işler yürüterek, müşterilerin isteklerini önceden görebilir konuma gelip, havalimanının tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Firmamız tüm bireylere genel olarak, kaliteli ve konforlu bir yolculuk sağlayabilmek için  hizmetine de yer vermektedir.

Son günlerde giderek profesyonelleşen firmamız, sadece araç kiralama sektöründe hizmet vermemektedir. Müşterilerimizin beklentilerini ve güvenlerini yerini getirmek için onların her an yanında olabilmek ve sürekli olarak çağrı merkezini devrede tutmak, firmamızın en temel hedefleri arasındadır. Bu sebeple müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ön planda tutulmaktadır. Firmamız, sadece bu durumla kalmayıp, sürekli online olarak görünüp, tüm rezervasyonlarınızı hemen işleme alabilmekte ve mağduriyet yaşamamanızı sağlamaktadır. Günümüzde internet üzerinden pek çok kullanıcıyla iletişim halinde olabilen araç kiralama sektörü giderek gelişmekte ve destek ekibinin profesyonel olarak 7/ 24 hizmet vermesiyle istenilen marka ve model araca, istenilen zaman ve süre kadar sahip olunabilmesine yardımcı olabiliyor. Bu konuda beyanda bulunduğunuz her türlü bilgiyi alabileceğiniz destek ekibi müşteri memnuniyeti için her zaman güler yüzlü ekibiyle sadece Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer esnasında değil, kiraladıktan sonra oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta da müşterilerimizin yanında olmak için çalışmalar yapmaya devam ederek, adımızı bugünlere taşımaktayız.

© Copyright 2016 2018. Tüm hakları saklıdır