Kış Turizmi
Kış Turizmi

Tatil ve turizm denilince ilk akla gelen öncelikle insanlarin deniz, kum, güneş düşünmektedir. Fakat turizmin gelişmesinin yanı sıra insanların refah düzeylerinin artmasının sonucu olarak alternatif turizm çeşitleri gelişim göstermiştir. İnsanlar artık sadece yaz aylarında turizm faaliyetlerine katılmayı yetersiz bulmakla birlikte yeni arayışlara girmişlerdir. Bu arayışların sonucunda bir alternatif turizm çeşidi olan kış turizmi ortaya çıkmıştır.

Kış turizminde tercih edilecek yerler yogun kar yağışı alan yüksek yerlerden ibarettir. Bunlar genellikle Uludağ, Kartalkaya, Kartepe başta olmak uzere Palandöken ve Erciyes gibi yüksek rakımlı ve yoğun kar yağışlı yerlerdir.

Biz profesyonel turizm taşımacılık firmasi olarak İstanbul içinden herhangi bi lokasyondan, otelden veya havaalanlarından kış turizmi için belirtmiş olduğumuz yerlere gitmek isteyen misafirlerin transfer işlemlerini lüks araçlarımız ve profesyonel şoförlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Tek yön transfer veya gidiş dönüş veya bir kaç farklı yere gitmek icin araç talebinde bulunabilirsiniz.

Araçlarımız genellikle mercedes benz marka araçlardan oluşmaktadır. 2015-2017 model araçlarımızdır, talep edildiği taktirde Vip Araç, E class ve benzeri araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’un herhangi bir lokasyonundan Uludağa, Kartalkaya veya Kartepe’ye transfer hizmetini 600 TL’den başlayan fiyatlarla kullanabilirsiniz.

Özellikle Uludag’a gitmek isteyen misafirlerimiz çabuk bir ulaşım sağlamak istemesi durumunda Osmangazi köprüsünü kullanmasını öneriyoruz. Haricinde gezerek gitmek isteyen misaflerimizde körfezi dolaşarak veya feribotla bir yolculuk yapabilirler.

İstanbuldan Uludağ’a, Kartalkaya’ya veya Kartepe’ye tahmini ulaşım süremiz 3-4 saat gibi olacaktır.

Araçlarımızda kar lastiği ve karla ilgili bütün sorunlara müdehale edecek ekip ekipman mevcuttur.

Rezervasyon için bize ulaşın adresindeki telefon numaralarından veya mail adresinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2016 2018. Tüm hakları saklıdır