düğün arabası kiralama
düğün arbası kiralama

Bir çiftin en büyük hayali olan düğün günü birçok detay ile birlikte düğün arabası da oldukça önemli bir detaydır. Bu detay sıradan araba modelleri ile değil de düğüne renk katmak amaçlı ya da güzel bir anı olması sebebiyle klasik model araçlar ya da en eski gelenek ve asaletin öncüsü limuzin araçlarını tercih edebilirsiniz. Sizin en güzel gününüzde yanınızda olmak içi çeşitli düğün arabası kiralama modellerimiz ve limuzin araçlarımızla size hizmet sunmak için bekliyoruz.

Klasik Model Düğün Arabası Kiralama

Düğün arabanızda nostaljik bir görünüm istiyorsanız klasik model düğün arabası tam size ve ihtiyaçlarınıza uygun olacaktır. Bu araçlarımız klasik model ve hiçbir sorunu bulunmayan araçlardır.  Gün boyu araç ve şoför sizin hizmetinizde olacak ve tüm transfer işlemlerinizi sağlayacaktır. Arabalarımız size sorun yaşatmadan en özel düğün gününüzün hem nostaljik havada geçmesini sağlayacak hem de sizi memnun edecektir. Süsleme gibi detaylar sizlere ait olduğu için süslemeler hakkında kendi zevkinizi ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Limuzin Gelin Arabası Kiralama

Limuzin gelin arabası araçlarımız özel misafirlerinizin işlerinde yardımcı olabileceği gibi çok eski zamanlarda gelinlerin tek hayali olan limuzin araçlarının düğün arabası olmasıdır. Bu hayali artık gerçekleştirmek çok daha kolay olacaktır. Sizin için hazırlanan  hizmetin içerisinde limuzin araçlarımızda bulunmaktadır. Düğün gününüz için muhteşem bir detay olacak olan limuzin sizin içinde muhteşem bir deneyim ve anı olacaktır. Şoförü ile birlikte kiralayabileceğiniz araçlarımız size sorunsuz bir gün yaşatmak ve bugünü çok güzel bir anı haline getirebilecek tüm detaylara sahiptir. Araçlarımızın kiralama işlemleri bittikten sonra sizin sadece anın keyfinizi çıkartmanız kalacaktır.

© Copyright 2016 2018. Tüm hakları saklıdır